بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه (Black Friday) که هرساله در آخرین جمعه ماه نوامبر که مصادف با 29 نوامبر برابر با 8 آذر، در کشورهای مختلف جهان برپا می شود، بزرگ ترین روز حراجی در دنیا و از محبوب ترین روزها برای کسانی ست که عاشق خرید کردن هستند. ترکیه نیز از جمله کشورهایی است که حراج «جمعه سیاه» در آن برگزار می شود.

امسال در 5 آذر 1400 بلک فرایدی شروع خواهد شد . بهتر است که سفر خود به استانبول را به گونه ای برنامه ریزی کنید که در تاریخ ۵ آذر ۱۴۰۰ یعنی خود روز جمعه سیاه در استانبول حضور داشته باشید . 

خرید از آنلاین شاپ های فعال در استانبول

خرید از آنلاین شاپ های فعال در استانبول

یکی دیگر از خدمات شرکت مالتین خرید اجناس در ترکیه و تحویل در درب منزل ایران می باشد.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از صحفه فروشگاه اینستاگرام ما به آدرس زیر دیدن فرمائید.

https://www.instagram.com/malltin_ir/

خرید از تمامی برندهای معروف دنیا : زارا Zara – مانگو Mango – پول اند بییر Pull & Bear – استرادواریوس Stradvarius – برشکا Bershka و …

بهترین مراکز خرید برای بلک فرایدی استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول (Kanyon Istanbul)

برای رفتن به این مرکز خرید در استانبول بهتر است از مترو استفاده کنید.

به نزدیک‌ترین ایستگاه مترو رفته و به سمت ایستگاه Levent حرکت کنید. به هنگامی که در این ایستگاه پیاده شوید مرکز خرید کانیون را مشاهده خواهید کرد.

مرکز خرید پالادیوم استانبول (Palladium)

مرکز خرید پالادیوم استانبول در منطقه آسیایی استانبول واقع شده است.

یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به این مرکز خرید  استفاده از قطار زیرزمینی می‌باشد. برای رفتن به این مرکز خرید به ایستگاه کاباتاش بروید و بعد از آن با کمک کشتی‌های مسافربری خود را به به کادیکوی برسانید. سپس از این محل با کمک تاکسی و اتوبوس می‌توانید به پالادیو برسید.

مرکز خرید زورلو استانبول (Zorlu Center)

مرکز خرید زورلو در مرکز و قلب استانبول قرار دارد. دسترسی به این مرکز خرید بسیار آسان می‌باشد. به راحتی می‌توانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند: تاکسی، مترو و اتوبوس خود را به این مرکز خرید برسانید. در ایستگاه گایره تپه Gayrettepe ۷ از مترو پیاده شده و با کمک تابلوهای راهنما به این مرکز خرید بروید.

مرکز خرید فروم استانبول (Forum Istanbul)

در این مرکز خرید می‌توانید برندهای مشهوری از جمله: Zara، Bumex YKM،C&A، M&S را مشاهده نمایید. برای اینکه به این مرکز خرید برسید می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید. خود را به مترو استانبول رسانده، به طرف ایستگاه Mecidiyekoy حرکت کنید.

پس از پیاده شدن در این ایستگاه سوار خط اتوبوس ۳۲M شوید.

سپس بعد از پیاده شده در ایستگاه Forum Istanbul / Kocatepe می توانید مرکز خرید فروم استانبول را مشاهده کنید.

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول (Istinye Park)

مطرح‌ترین برندهای دنیا را می‌توانید در مرکز خرید ایستینیه مشاهده کنید. برندهایی مانند: پرادا، آرمانی، شنل، دیور و مارک های شیک ترک دیگر مانند Max Mara و زارا

برای اینکه خود را به این مرکز خرید برسانید یکی از ساده‌ترین راه‌ها این است که از اتوبوس‌های استانبول استفاده کنید.

در ایستگاه ایستینیه پارک از اتوبوس پیاده شده و 500 متر آن طرف‌تر این مرکز خرید را مشاهده خواهید نمود.

 مرکز خرید استانبول مال (Mall of Istanbul)

برندهای معروفی مانند ال سی وایکیکی، میس سلفریج، ویکتوریا سیکرت و دکالتون در این مرکز خرید حضور دارند.

برای رسیدن به این مرکز خرید کافیست از معروف‌ترین میدان استانبول (میدان تکسیم) سوار مترو شده (به سمت ینی کاپی) و در این ایستگاه پیاده شوید.

باقی مسیر را با اتوبوس خطی ۱۴۶ تی پیموده، مقابل این فروشگاه پیاده شوید و به خرید فوق العاده خود در بلک فرایدی استانبول بپردازید.

مرکز خرید مارینا ویاپورت استانبول (viaport marina Istanbul)

برای رسیدن به مرکز خرید ویاپورت استانبول در میدان تکسیم سوار اتوبوس شوید.

در ایستگاه لونت پیاده شده و بعد سوار اتوبوس بیکوز ۱۲۱ پس از طی نمودن یک ساعت مسافت ایستگاه بیکوز بلدیه مقصد نهایی شماست.

https://malltin.com/news/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%a7%da%a9%d8%b2-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-2021-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%84/