یکی از پرطرفدارترین تورهای تفریحی استانبول بی شک منطقه زیبای ماشوکیه می باشد با دریاچه چشم نواز ساپانجا.

این تور شامل :

بازدید و گشت در جاده زیبای جنگلی و ییلاقی ماشوکیه، وقت آزاد برای تفریحات موتورهای چهارچرخ، زیپلاین، سورتمه سواری، گشت سبک در جنگل، گشت اطراف دریاچه زیبای ساپانجا

 

برنامه سفر

این تور از سمت اروپایی استانبول با ترانسفر رایگان شما از مناطق بی اوغلو و شیشلی صورت میگیرید.

ساعت 08:30 بعد از پیک آپ تمامی مسافرین و پس از عبور از پل بوغاز (پل آرزوها) به سمت آسیایی خواهیم رفت و بعد از طی حدود دوساعت به ماشوکیه می‌رسیم، ساپانجا یک منطقه سرسبز و تفریحی با برکه های زیبا و منظره فوق العاده است؛ تور داخل جنگل‌های سرسبز و خوش آب و هوا برگزار میشود، در ماشوکیه می‌توانید در مدت زمان حدود یک و نیم ساعت از امکانات تفریحی هیجان انگیز مانند:

 • زیپ لاین بطول ۴۰۰ متر
 • ATV (موتور های ۴چرخ)
 • UTV(ماشین سواری)
 • تاب سواری با ارتفاع

استفاده کرده (بصورت اکسترا) و لحظه های هیجان انگیزی رو سپری کنید در ادامه به سمت تراس شیشه‌ای در ارتفاعات جنگلی و سپس سوغات فروشی ماشوکیه می‌رویم. می‌توانید از بازدید کوتاه مدت آنجا سوغاتی‌های خوشمزه و ارگانیک تهیه کنید. در ادامه برای صرف ناهار به یک رستوران بسیار دل انگیز در دل جنگل خواهیم رفت و می‌توانید از بین منوهای ۱-مرغ، ۲-گوشت۳- ماهی یکی را انتخاب و با نوشیدنی و سالاد که بصورت ارگانیک تهیه شده را میل کنید، بعد از توقف یک ساعته پس از ناهار به سمت برکه ساپانجا حرکت میکنیم، توقف یک ساعته را اینجا خواهیم داشت و میتوانید با پیاده روی در کنار برکه و مناظر و گرفتن عکسهای یادگاری و‌زیبا لحظات خوبی در سفرنامه اتان ثبت نمایید، همینطور میتوانید با کرایه نمودن قایق لذت قایق سواری بر برکه را نیز امتحان کنید، در نهایت بعد از ظهر به سمت استانبول حرکت میکنیم.


ارتباط با من

 سایر خدمات

 • ترانسفر رفت و برگشت از هتل با خودرو VIP
 • لیدر فارسی زبان
 • پرداخت ورودیه‌ها به عهده خود مسافر و انتخابی می باشد.
 • یک وعده ناهار در رستوران با سه منو انتخابی

 شرایط و مقررات مهم

 1. لطفا دقت فرمایید در صورت عدم حضور به موقع در مکان‌های مشخص شده (مثل لابی هتل) و از دست دادن تور، هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده این شرکت نخواهد بود.
 2. اگر به هر دلیلی از جمله شرایط جوی برگزاری تور در تاریخ اعلام شده امکان‌پذیر نباشد، زمان اجرای جدید تور به مسافران اطلاع داده خواهد شد.
 3. گشت‌های یک روزه استانبول را تا ۲۴ ساعت پیش از تاریخ اجرای تور بدون پرداخت جریمه کنسل کنید؛ پس از آن در صورت کنسلی، تمام مبلغ پرداختی به عنوان جریمه کسر خواهد شد.