امتیاز داشتن یک حساب بین اللملی برای ایرانیان همیشه دغدفه بزرگی بوده خرید از وب سایت های دنیا یا گرداخت ورودی و یا خرید برنامه های تحت وب همیشه معضل بزرگی برای ایرانیان می باشد.

با داشتن یک حساب بانکی در ترکیه که متصل به سیستم مستر کارت یا ویزا این امکان را برای شما فراهم میکند که براحتی در تمامی دنیا خرید های خود را انجام بدین

امتیازات حساب بانکی در ترکیه

نقد کردن در آمد یوتیوب ، توئیچ و گوگل ادز و … ( Youtube , Twitch , Google Ads )

فروش محصولات خود در سایت آمازون ، شاپیفی و … ( Amazon , Shopify )

خرید از تمامی وب سایت های دنیا که نیاز به پرداخت از طریق مستر کارت یا ویزا دارد

برداشت از دستگاه های خودپرداز تمامی کشورهای دنیا

خرید از طریق دستگاه های خودپرداز تمامی کشورهای دنیا

تفاوت کردیت کارت با دبیت کارت

کارت های اعتباری (Credit Card) و کارت های دبیت (Debit Card) در تمام بانکی هایی که سیستم مستر و ویزا دارند پذیرفته می شوند. می توان گفت تفاوت اصلی این دو کارت در برداشت مبلغ از حساب شما می باشد.

مثلا در دبیت کارت پول از حساب شما کسر می شود این در حالی است که در کردیت کارت وجه در زمان پرداخت از میزان اعتبار شما کسر می شود.

در واقع کردیت کارت کارت اعتباری می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به میزان بیشتری از پولی که در حساب خود دارید خرید کنید.

خدمات افتتاح حساب برای افراد عادی ( شخصی )

این نوع حساب امکان گشایش در همان روز با مراجعه و ارائه مدرک کارت کیملیک و برای افرادی که کارت اقامت ندارن فقط با گاسگورت امکانپذیر می باشد.

این حساب متصل به مستر کارت یا ویزا خواهد بود در همان لحظه کارت فیزیکی خود را دریافت خواهید کرد مسئول ما برنامه بانک را بر روی گوشی شما نصب و آموزش های اولیه را خواهد داد.

با این حساب امکان خرید ( پوز ، برداشت از خودپرداز ، خرید اینترنتی و حواله ) خواهید داشت

برای شما بجز حساب لیر ، حساب دلاری و یورو نیز متصل به همان کارت باز خواهیم کرد.

خدمات افتتاح حساب برای شرکت های رسمی ثبت شده در ترکیه ( شرکتی )

این نوع حساب به نام و با اطلاعات شرکت گشایش میشود ، با ارائه مدارک شرکتی و صاحب امتیاز باز خواهد شد.

فرق این حساب با شخصی در انتقال وجه های تجاری هست که بانک در صورت ارائه مدارک واقعی برخلاف حساب شخصی شما را مسدود نخواهد کرد.

در این نوع حساب بعد از گشایش برای شما دفترچه حساب ارائه میشود و در یک هفته آینده کارت فیزیکی شما صادر میشود و با مراجعه به شعبه دریافت میکنید.