پورسانت 50 میلیون تومانی برای خرید ملک در استانبول

شرکت مالتین با داشتن تجربه و تخصص در زمینه فروش ملک در استانبول، به شما این فرصت را می‌دهد که در یک بازار بزرگ و پر رقابت، با ارائه خدمات حرفه‌ای، بتوانید درآمد بالایی کسب کنید.

ما با داشتن تیمی مجرب و حرفه‌ای، به شما امکان می‌دهیم که با ارائه خدمات بهتر و حرفه‌ای، به مشتریان خود رضایت و اعتماد آن‌ها را به دست آورید.

با شرکت در برنامه همکاری شرکت مالتین، شما می‌توانید برای هر معامله موفق، پورسانت 50 میلیون تومانی دریافت کنید. این مزیت، به شما انگیزه می‌دهد تا بیشتر تلاش کنید و درآمد بالایی کسب کنید.

ارتباط با مالتین - استانبولخدمات مالتین

شرکت مالیتن با داشتن مجوزهای مربوطه، به صورت رسمی و با اطمینان در زمینه مهاجرت و خدمات توریستی در شهر استانبول فعالیت می‌کند. در بخش امورات ملکی نیز، این شرکت با تحصیل سرتیفیکیت از یکی از برترین دانشگاه‌های ترکیه و گذراندن دوره‌های کامل، حق انجام و فعالیت در این زمینه را به صورت قانونی دارد.

مشتاقانه منتظر همکاری با شما در این زمینه هستیم. شما به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی می‌توانید با تماس و ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت، به عنوان نماینده ما در ایران، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کنید.

تیم پشتیبانی ما با هدف آموزش و بازاریابی شما، تمامی بنرهای تبلیغاتی و فایل‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. با اعتماد به خدمات ما، شما می‌توانید به بهترین نتیجه در فروش ملک در استانبول دست پیدا کنید.

نحوه انجام کار و پذیرش مشتری

از آنجا که فرایند مهاجرت و سرمایه‌گذاری همواره گیج کننده و ریسک بالایی دارد، تیم کارشناسان ما با تعیین وقت قبلی، امکان ارتباط با مشتریان را برای ارائه مشاوره تخصصی، پرسش و پاسخ و مشاوره رایگان در طول هفته از طریق پلتفرم‌های کنفرانس را ایجاد کرده است.

همچنین در صورت حضور مشتریان در شهر استانبول، تیم مالتین با برنامه‌ی پنج روز طلایی، از فرودگاه بدرقه مشتری را بدرقه و تور اختصاصی بازدید از املاک را برنامه ریزی میکند.

این برنامه که به شیوه‌ی زیر دسته‌بندی می‌شود، شامل:

  • روز اول: بدرقه فرودگاه و ترانسفر به اقامتگاه مدنظر
  • روز دوم: تنظیم جلسه در دفتر کار شرکت و ارائه توضیحات جامع درباره‌ی شهر و مناطق استانبول و همچنین معرفی نکات کلیدی درباره فرهنگ کشور ترکیه
  • روز سوم: بازدید و گشت و گذار در تمامی مناطق مورد نظر
  • روز چهارم و پنجم: بازدید از املاک با توجه به پسند و توان مالی

چرا مالتین و نکات مهم در خرید ملک در استانبول

  • تیم مالتین با دسترسی به تمامی پروژه های شهر استانبول معتقد هست چنانچه مشتری قصد بر خرید ملکی را داشته باشد بصورت یقین ما آن را برای شما پیدا میکنیم.

در حالی که تجربیات سالیان دراز در این حوزه، ما را مجاب کرده است که برای هرگونه بازدید از املاک، قرارداد اولیه‌ی تنظیم گردد و تأکید بر ارزش گذاری واقعی به مشتریان داریم.

  • شایان ذکر هست در خرید املاک با توجه به قرارداد رسمی این شرکت با سازنده ها بعنوان درصدی از مبلغ خرید بعنوان کمیسیون با کسر مالیات به شرکت پرداخت میگردد که پرداخت این مبلغ از سمت خریدار بصورت قطعی می باشد و اجتناب ناپذیر هست .
  • قیمت و مبالغ املاک بصورت از پیش تعیین شده و بدون هیچ دخل و تصرفی می باشد. و حتی در بسیاری از موارد سازنده ها برای کسب رضایت شرکت ها درصد تحفیفی را لحاظ میکنند که در مراجعات عادی و شخصی امکانپذیر نیست.
  • بررسی اصالت سند , پرداخت پول و ادامه روند خرید ملک توسط ما کاملا آگاهانه و با واقف بودن به قوانین حاکم در ترکیه می باشد. شما نگران نباشید ما حواسمون هست.
  • پورسانت پرداخت م به شما از میزان سود حاصل شرکت از دریافت کمیسیون می باشد.
  • این پورسانت در صورت مراجعه خود مشتری به صورت تخفیف اعمال میگردد.

OUR . YOUTUBE