خرید ملک در استانبول پروژه Babacan Royal Gold

ارتباط برای دریافت قیمت

امکانات

 • آسانسور
 • اتاق مخصوص جلسه و ملاقات
 • اتاق های خصوصی تماشای فیلم
 • استخر
 • زمین تنیس و بسکتبال
 • زمین فوتبال
 • سالن تناسب اندام
 • سونا
 • کافه ، رستوران
 • مجموعه ورزشی مخصوص کودکان
 • مراکز خرید

اطلاعات تکمیلی

پروژه‌ای برای سرمایه گذاری و شهروندی

تماس واتس‌اپ

باباجان پورت رویال در استانبول یکی از خیره کننده ترین پروژه های شهر استانبول می باشد که می توانید یک زندگی لوکس را در آن تجربه کنید.

آفر ویژه باباجان هولدینگ جهت شهروندی ترکیه

همچنین با سرمایه گذاری و پتانسیل بالا از درآمد در این پروژه می توانید آینده خود و خانواده اتان را تضمین کنید. پروژه مسکونی باباجان پورت رویال واقع در بخش اروپایی استانبول، منطقه کوچوک چکمجه اگر به دنبال شروع یک زندگی جدید در مکانی منحصر بفرد می باشید، پروژه باباجان پورت رویال را به شما پیشنهاد می کنیم، زندگی در این مکان زیبا آرزوی هر خانواده ای می باشد.

فاصله این پروژه تا خط مترو و متروبوس 1 دقیقه، اسکله 10 دقیقه، فرودگاه آتاتورک 3 دقیقه و اتوبان های اصلی 1 الی 5 دقیقه می باشد.

 

امکانات پروژه

از امکانات داخلی این شهرک زیبا به زمین بسکتبال، زمین والیبال، سالن ورزش، محوطه پیک نیک، سالن ماساژ، سونا و استخر، محل برگزاری جشن و جلسات اداری، اتاق بازی کودکان و نوجوانان، سینما ، کافه و رستوران ها ، خرید از برندهای معروف و … می توان اشاره کرد.

واحد های مسکونی باباجان پورت رویال بصورت واحد های 2 خوابه در بلوک فامیلی رویال و واحدهای 1 خوابه و استدیو در بلوک اکتیو رویال میباشد.

در بلوک گلد رویال با خصوصیات بی نظیر و استانداردهای لوکس اش در بهترین موقعیت مکانی کار شما را، به اندازه زندگی اتان خواص خواهد کرد .

موقعیت مکانی پروژه طوری میباشد که شانس ارتباط دانمی با مشتریان را در داخل و خارج فراهم میسازد. با زندگی در این واحد های رویایی زندگی در مقابل چشمانتان رنگ دیگری می گیرد، با قدم زدن در محوطه سرسبز اطرافتان و شنیدن آهنگ صدای آب آرامش و آسایش را با قلبتان احساس می کنید.

 

امتیازات

فاصله 1 دقیقه ای با اتوبان E5 و 3 دقیقه با بزرگراه اکسپرس

پروژه باباجان رویال بعلت قرار گرفتن در نقطه شریانی استانبول ونزدیکی به اتوبان E5 وتنها با فاصله 1 دقیقه ای از پارکینگ اتوبان دی 100 قراردارد.

این تنها بخشی از مزایای آن می باشدوهمچنین با اجرای پروژه پل در نقطه اتصال سه اتوبان ویک بزرگراه امکان دسترسی آسان را به مراکز خرید ،دانشگاهها ، بیمارستانها ومدارس را فراهم می سازد.

مترودر نزدیکی شماست .متروبوس در نزدیکترین نقطه واقع شده است
در پروژه باباجان پورت رویال خواه با اتومبیل شخصی ویا با وسایط نقلیه عمومی دسترسی بسیار آسان است. همچنین امکان دسترسی به مجموعه های اداری از طریق ایستگاه مترو ویا به فاصله 200 متری از ایستگاه متروبوس بسیار آسان است.

 

مجاورت در کنار فرودگاه آتاتورک

پروژه باباجان پورت رویال دقیقا در مرکز استانبول یعتی حلقه اتصال دو قاره قرار گرفته وساخته می شود.

شما با خودروی شخصی می توانید در عرض 3 دقیقه به فرودگاه آتاتورک برسید واز پروژه باباجان رویال هم می توانید به راحتی به داخل استانبول ویا خارج از شهر دسترسی داشته باشید.

 

یک راه آسان برای خریدهای شما

از هم اکنون خود را برای یک خرید مطمئن ،آسان ولذت بخش از واحدهای پورت رویال آماده نمایید.

در پروژه باباجان پورت رویال تمامی احتیاحات ضروری شما با در نظر گرفتن یک مجموعه از فروشگاههای مدرن وبا برندهای معتبر، قهوه خانه ها ورستوران در کنار خانه شما نوید بخش یک دنیای جدید خواهد بود.

بطوریکه شما بدون طی مسافت طولانی از منزل ودر کنار آن خواهید توانست تمامی خستگی های روزانه را سپری کرده وازمکانهای خاص پروژه لذت ببرید.

 

3 کیلومتر مسافت تا کانال استانبول

پروژه بباباجان رویال Babacan Royal در کنار کانال استانبول واقع شده وحدود 3 کیلومتر با آن فاصله دارد.این پروژه فاصله خیلی کمی با فلوریا ، ساحل یشیل کوی وآتا کوی مارینا داشته وبه نقاط مشابهی در عرض چند دقیقه می توانید دسترسی داشته باشید.

 

موقعیت جغرافیایی

پس از سال 2018 وبه دنبال طرح جابجایی فرودگاه استانبول مقرر گردید تا این پروژه به عنوان پارک ملت اجراء گردد.

این پروژه در مجاورت پارک ملت که تماما با درختان احاطه خواهد شد شامل پارک ها وفضاهای سبزی جهت قدم زنی وفعالیت های جسمانی وورزشی خواهد بود که بعلت قرار گرفتن این پروژه در مجاورت پارک ملت زیبایی های پروژه را بیشتر می کندوبه ارزش آن می افزاید.

 

 • ID: 4140
 • Published: 2022-03-05
 • Last Update: 2023-03-08
 • Views: 850
Scan the code